Lütfen Bekleyiniz..

KARİYER

İK POLİTİKASI TEMEL İLKELERİ


ASFAT, milli ihtiyaçları azami seviyede karşılamak, elde ettiği gelirle askeri fabrika ve tersanelerin modernizasyonunu gerçekleştirmek, ihracat performansını en üst düzeye çıkarmak ve yüksek teknoloji ürünlerini milli güce ve ekonomiye kazandırmak amacına odaklanarak çalışan MSB bağlısı özel kuruluştur.

Yukarıda özetlenen temel amaçları doğrultusunda, takım arkadaşlarını özverili, idealist, azimli, kendine ve vatanına artı değer katma fikrine sahip kişiler arasından seçer.

En önemli sermayesi, uluslararası tecrübeye sahip, alanında yetkin ve donanımlı insan kaynağı olan ASFAT, aynı zamanda bir okuldur. Tecrübenin en değerli hazine olduğu bilinciylei çalışanlarıının bilgi birikimi ve deneyimlerini yeni kuşaklara aktarmayı kendine "ilke" edinmiştir.

ASFAT, insanı bir "değer" olarak görür. Genç veya tecrübeli ayırımı yapmaksızın, çalışanına yatırım yapar, çalışanının kişisel ve mesleki gelişimlerine önem verir; insana yapılan yatırımın ülkeye katacağı artı değerin farkındadır.

ASFAT, çalışanlarına yönelik uygulamalarda gelenekten gelen ilhamla, yenilikçi ve güncel yaklaşımla hareket eder.

Fırsat eşitliğine inanır ve her türlü ayrımcılığa karşıdır. ASFAT, insan kaynakları uygulamalarını adil ve şeffaf olarka etik ilkeler çerçevesinde yürütür.

Alanında dünya markası paydaşları ile birlikte çalışan ASFAT, takım arkadaşlarına eşsiz bir iş deneyimi sunarak, saygın ve güçlü bir şirkette çalışıyor olmanın haklı gururunu hissettirir.

AÇIK POZİSYONLAR ÖZGEÇMİŞ OLUŞTUR
ASFAT’TA BİR KARİYER Mİ HEDEFLİYORSUN?

AŞAMA: 1

ASFAT’ta kariyer yolculuğuna başlamak için öncelikle sistemimiz üzerinden özgeçmiş oluşturmalısın.

AŞAMA: 2

Özgeçmiş oluşturduktan sonra, kriterlerini sağladığını düşündüğün açık pozisyona veya Genel Başvuru ilanına başvurabilirsin.

AŞAMA: 3

Özgeçmişinin açık pozisyona uygun olması halinde iletilecek Kişilik Envanteri Testi ile Yabancı Dil Yeterlilik Sınavını tamamlamalısın.

AŞAMA: 4

İK mülakatında kendini yakından tanıtarak, mülakat sonucuna göre, Genel Yetenek Sınavı, Teknik Mülakat / Sınav veya Uygulamalarından biri ya da bir kaçına dahil olacaksın.

AŞAMA: 5

Komisyon Mülakatımızda bilgi birikimini, tecrübeni, kişiliğini ve yetkinliklerini gösterme fırsatı bulacaksın.

AŞAMA: 6

Tüm bu süreçleri başarıyla tamamladıysan sana iş teklifinde bulunacağız.

AÇIK POZİSYONLAR ÖZGEÇMİŞ OLUŞTUR

© 2023-2024 ASFAT Tüm hakları saklıdır.